Rychlá rezervace

SONO Hotel Brno

Od 9.6.2020 jsme opět v provozu!!! : Vážení hosté, využijte možnost rezervace za zvýhodněnou cenu ubytování: SGL 1500,-Kč DBL 1os 1700,-Kč DBL 2000,- Kč. Cena platí při rezervaci po telefonu a rezervaci z formuláře naších www stránek, a při platbě v hotovosti na recepci hotelu. Těšíme se na Vás !

Představujeme vám SONO Hotel v Brně, který je spolu se SONO Restaurant a SONO Music Clubem součástí komplexu SONO Centrum. Architektonicky ojedinělá stavba z roku 2014 nabízí na devíti patrech 39 pokojů s celkovou kapacitou 73 lůžek, s možností single, double a triple, které svým pojetím ztvárňují svět hudebních hvězd, jako The Beatles, Tina Turner, Pink, Red Hot Chili Peppers, Metallica, AC/DC, Nirvana, Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, Bob Dylan, Annie Lennox, Janis Joplin, Buty, Pražský výběr a Lucie.

Všechny naše pokoje jsou plně klimatizovány a vybaveny vysokými pružinovými postelemi typu spring-box, které poskytují veškeré pohodlí a příjemnou relaxaci. Kvalitní matrace jsou navíc opatřeny topperem – termoregulační podložkou zajišťují vysoký komfort spaní. Výsledkem je velmi příjemný a zdravý spánek. Celkové vybavení pokojů odpovídá standardu 4 hvězdiček. Hotelové apartmány v nejvyšších patrech vám navíc poskytnou nezapomenutelný panoramatický výhled na město Brno.

Kromě zábavy, skvělého jídla a maximálně pohodlného ubytování na vás v SONO Hotelu čeká také jedinečný zážitek z pobytu v jednom z nejzajímavějších kulturních prostorů v České republice.

Budeme velmi rádi, když si pro pobyt v Brně vyberete právě nás!

Kontakt
Program klubu
Aktuální a budoucí akce hudebního klubu

  Warning: asort() expects parameter 1 to be array, null given in /data/web/virtuals/175903/virtual/www/wp-content/themes/sonohotel/include/actions.php on line 39

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/175903/virtual/www/wp-content/themes/sonohotel/include/actions.php on line 52
Více ...

Flames grill pub & restaurant

Moderní česká a světová kuchyně

Flames grill pub & restaurant  je moderní a stylová restaurace v přízemí kulturního komplexu SONO Centrum v Brně. Součástí této originální a netypické stavby je také čtyřhvězdičkový SONO Hotel a SONO Music Club.

Žhavé uhlí z dubového dříví, správně rozpálený gril a maso nejvyšší kvality. To je náš recept na dokonalé jídlo.
Šéfkuchař restaurace Martin Seknička se svým týmem připravuje před vašimi zraky maso v mnoho podobách.
V našem jídelním lístku nechybí ani domácí těstoviny, saláty či ryby dle denní nabídky.

Na baru můžete vybírat z pestré nabídky rumů, whiskey, ginů či míchaných nápojů.

Těšíme se na vaši návštěvu!

SONO Hotel

Luxusní ubytování v Brně

Hotel v centru hudebního dění – tak se dá bez nadsázky označit SONO Hotel, který je součástí multifunkčního kulturního prostoru SONO Centrum.

Architektonicky ojedinělá stavba, komfortní interiér a komplexní péče patří mezi zásadní atributy, které SONO Centrum nabízí svým návštěvníkům.

Jelikož hotel bezprostředně sousedí s hudebním klubem, můžete přímo ze svého pokoje navštívit koncerty, hudební párty, divadelní přestavení či jakékoliv jiné kulturní akce.

Součástí Centra je také Flames grill pub & restaurant zaměřený na moderní českou a světovou kuchyni.

Kromě zábavy, skvělého jídla a maximálně pohodlného ubytování na vás v SONO Hotelu čeká také jedinečný zážitek z pobytu v jednom z nejzajímavějších kulturních prostorů v České republice.

Budeme velmi rádi, když si pro pobyt v Brně vyberete právě nás.

SONO Music Club

Vlastní hudební klub přímo v komplexu

Multifunkční kulturní prostor SONO Centrum slučuje provoz jednoho z nejmodernějších evropských hudebních klubů s provozem hotelu a restaurace mezinárodní úrovně. Celkově neotřelý design budovy umocňuje nadstandardní komfort interiéru a špičkově vybavený technický park. Hudební sál disponuje perfektní akustikou, která podtrhuje výjimečnou atmosféru všech kulturních akcí pořádaných v SONO Centru.

Koncertní sál má tři podlaží se dvěma velkými balkóny a čtyřmi bary, velkorysé pódium i pro ty největší skupiny a orchestry, taneční parket, funkční vzduchotechniku a více než dostatečně prostorné a patřičně vybavené zázemí pro účinkující. Při tom všem si však zachovává velikost klubu, takže exkluzivní blízkost vystupujících je zaručena.

Prostor klubu je variabilní a využitelný pro všechny druhy kulturních aktivit, jako jsou koncerty, taneční párty, festivaly, televizní přenosy, divadelní a filmová představení, veřejné audio i video nahrávky, konference, školení – zkrátka společenské akce všeho druhu.

Video Tour
Watch the video to find out more about our services
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Asperiores facilis nulla repellat rerum veniam vitae, voluptatem? Ex harum incidunt magni minima natus, quaerat quis. Eum modi neque quae sequi temporibus!
Special Offers
Choose the best package from the below
Silver
Economy Package
$300
Per Night
 • Flight Ticket
 • Restaurant ( Lunch )
 • Music Concert ( 30% Off )
 • Airport Pick-up
 • Sport Activities
Select
Gold
Business package
$450
Per Night
 • Flight Ticket
 • Restaurant ( Lunch / Dinner )
 • Music Concert ( 50% Off )
 • Airport Pick-up
 • Sport Activities
Select
Diamond
Luxury package
$600
Per Night
 • Flight Ticket
 • Restaurant ( Lunch / Dinner )
 • Music Concert ( Free )
 • Airport Pick-up
 • Sport Activities ( Free )
Select

Používáním webu souhlasíte s používáním cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek. více informací

Cookie je krátký textový soubor, který navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňuje webu zaznamenat informace o vaší návštěvě. Klepněte na tlačítko "Rozumín" níže, pokud s tím souhlasíte.

Zavřít